Juul Elektronik Sigara

Juul Türkiye Satış Mağazaları

juul ne demek

Türkiye’de elektronik sigara satışı yasak olduğu için tüm elektronik sigara marka ve modellerinin pazarlaması yasaktır. Riskleri göze alarak bazı kişiler yurt dışından elektronik sigara modellerini ülkemize sokmaktadır. 

E sigara satışı yasak olduğu için kullanmak isteyenler genellikle internetten araştırma yapıyor ve bizim gibi web sitelerine ulaşıyor. Malesef bunu kötüye kullanan birçok dolandırıcı e ticaret siteside açılıyor. Dolandırılmamak için tek dikkat etmeniz gereken satıcının elden satış yapabiliyor olmasıdır. Bizden e sigara ürünlerini elden almak isterseniz ister Perpa Ticaret Merkezinde bizi arayarak yanımıza gelebilir isterseniz de İstanbul içine kurye ile ürün talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Perpa Juul Pod Mağazası İletişim Telefonu 

+90 535 560 48 52

 

Perpa Juul Mağazası

perpa-juul-mağazası-iletişim-telefon

Juul pod mango, virginia tabacco, fruit ve mint gibi salt likit fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizi arayın. Juul İstanbul mağazamıza gelerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Juul elektronik sigara cihazlarını satın almak için İstanbul juul mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Juul günümüzün en popüler e sigara markasıdır. Tüm dünyada yüz binlerce kişi tarafından geleneksel sigara yerine kullanılıyor. En uygun fiyatlarla juuk modellerini mağazamızdan satın alın.

Juul Nasıl Kullanılır

1 Yorum “Juul Türkiye Satış Mağazaları

  1. defne dedi ki:

    perpada bulunan juul pod mağazanızdan 4 tane pod almıştım çok memnun kaldım. pazar günü açık mısınız acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir